21.6.13

Challenge#1 - scrapbooking

Witajcie | Hello everyone

Dziś zapraszamy was na pierwsze wyzwanie z serii Lift Summer Crafts. Jak już zapowiadałyśmy wczoraj, nasze wyzwania będą polegały na pracy z mapką i będą pojawiać się co tydzień (z jednym wyjątkiem).

Today we would like to invite you on our first challenge. As we mentioned yesterday, the base for our challenges will be a sketch and each week there will be a new challenge (and a new sketch).

W tym tygodniu wyzwanie polega na przygotowaniu layoutu (formatu 12x12'', czyli ok. 30x30 cm) wg przygotowanej mapki. Autorką mapki jest Karola Witczak. Karola jest drobną kruszynką, ale przy tym wulkanem energii i skarbnicą pomysłów. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych na świecie polskich scraperek. Projektuje lub projektowała dla takich marek jak: Prima, Melissa Frances, Pink Paislee, Glitz i wiele innych. Jest współtwórczynią portalu Scrapujące-Polki, a obecnie menagerem kreatywnym polskiej marki DP Crafts. Zaprojektowała kilka wspaniałych kolekcji dla The Scrap Cake. Lista jej osiągnięć i aktywności jest bardzo długa - jeśli chcecie odwiedzić Karolę, zapraszamy na jej bloga.

This week we invite you to create a layout (12x12'') and use the sketch below. The Sketch author is Karola Witczak. Karola is a petite woman, but she is a treasury of ideas and a powerhouse of energy. She is one of the best known Polish scrapbookers in the world. She designs or designed for brands such as: Prima, Melissa Frances, Pink Paislee, Glitz and many more. She is a co-founder of Scrapujace-Polki portal and now she is a creative menager for Polish brand - DP Crafts. She designed a few wonderful collections for The Scrap Cake. List of her achievements and enterprises is very long - if you would like to visit Karola's blog, she will be happy to see you.

Mapka#1 | Sketch #1


Karola przygotowała scrap, by zainspirować Was i pokazać, w jaki sposób mapka może być zinterpretowana.
Karola prepared a layout, to inspire you, and show how you can use the sketch.

Karoli scrap | Karola's layout
Szczegółowe zdjęcia | Some details
Czujecie się zainspirowane? Mamy taką nadzieję :) Prawdę powiedziawszy właśnie inspiracja i wasza dobra zabawa są naszym celem.
Are you inspired? We hope so :) To tell the truth it is inspiration and your joy, what we aim.

Sponsorami tego wyzwania są:
Sponsors of this challenge are:

Nasi wspaniali sponsorzy ufundowali fantastyczne nagrody. Spójrzcie same.
Our sponsors have wonderful prizes for you!

Nagroda#1| Prize#1
Nagroda#2| Prize#2Nagrody, jak widzicie są dwie, - jedną z nich otrzyma autor/autorka najlepszej pracy wyłonionej w głosowaniu wewnątrz zespołu Lift Summer Crafts, a drugą otrzyma losowo wybrana osoba (losowanie za pomocą random.org).
Poniżej zamieszczamy niebieski guziczek - po kliknięciu będzie można wpisać link do swojej pracy, swój adres mailowy i nick - w ten sposób prosimy o zgłaszanie prac na wyzwanie. Czas zgłaszania scrapów upływa 27 czerwca o 23:55 czasu polskiego. I prosimy o pamięć, że przez wzgląd na naszych szczodrych sponsorów, wyzwania tego nie można łączyć z innymi.

There are two prizes - one will receive an author of the best project, which will be chosen by voting inside Lift Summer Crafts team, and the other one will receive randomly chosen person (we will use random.org).
Below you will find a blue button - when you click on it, you will be able to link to your blogpost with a project. You have time till June, 27th, 23:55 GMT+2. And please remember, that because of our generous sponsors, this challenge could not be combined with other challenges.

Krótkie podsumowanie
Przygotuj scrap według mapki, zrób to do 27 czerwca, wpisz się za pomocą inlink i czekaj na wyniki, a przede wszystkim - dobrze się baw :)

Short summary
Create a layout using a sketch, do it till June, 27th, sign with inlinkz and wait for the results - but above all - enjoy :)

Tusia and Lift Summer Crafts team

30 komentarzy:

 1. Karola - jesteś moją inspiracją - jakby to powiedziały wróżki ogrodowe do Klary ("Dzwoneczek - zawody w przystani Elfów") :))
  Teraz moja Lenka - tak mówi do mnie. Ja jestem dumna. Ty tez powinnaś :D
  Buziaki ślę i idę obmyślić scrapa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam zrobiłam. Dzięki za mobilizację i fajne wyzwanie. Ciumki.

   Usuń
 2. Jak zwykle świetna mapka i piękna praca...mam nadzieję, że zdążę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja do LO podchodzę jak do jeża:( Ale obiecałam sobie, że podołam i trzeba będzie to jakoś ugryźć:)Ach...... weno przyjdź:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mapka bardzo mi się podoba, a jeszcze bardziej interpretacja Karoli. Hmmm... może się przyłączę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko i córko! LO zrobiłam ze trzy w życiu..ale pokuszę się, bo mapka wprost idealna, a szkoda byłoby nie skorzystać z okazji ;)
  PS. Można odrobinę "zamazać" zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można :) Czekamy z niecierpliwością na twój scrap :) Dużo weny życzę :)

   Usuń
 6. Czy pracę można łączyć z innymi wyzwaniami? pozdarwiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż tak łatwo to nie ma :) Prosimy o przygotowanie pracy specjalnie na nasze wyzwanie.

   Usuń
  2. Szkoda, że nie zostało to opisane w zasadach i że dopiero przeczytałam odp :/ - trudno
   ale mam pytanie, nie chcę być uszczypliwa tylko dlaczego inna praca zgłoszona też na więcej niż jedno wyzwanie została zaakceptowana - troszkę niesprawiedliwe:/

   Tusia Lech23 czerwca 2013 02:35
   "Ale fajoski scrap! Super, że bawisz się z nami. Przypinam twój scrap do naszego pinteresta :)"

   Usuń
  3. Wszystkie prace przypięłam do pinteresta. Podczas wyłaniania zwycięskiej pracy, żadna praca, która nie została przygotowana specjalnie na to wyzwanie, nie będzie brana pod uwagę - niezależnie od mojego komentarza. Tak więc zapewniam, że nie będzie żadnej niesprawiedliwości.

   Usuń
  4. to nie znaczy przecież że została zaakceptowana, ale też uważam że trochę szkoda że informacja pojawiła się po opublikowaniu wyzwania i wklejeniu jakiś 3 pierwszych prac. wobec tego usuwam stąd mój layout, a jeśli mi się to nie uda, proszę o usunięcie go.

   i nie chciałam robić problemu, ale faktycznie wcześniej informacji nie było. więc proszę o nie denerwowanie się na mnie, bo nie zrobiłam nic nielegalnego, gdyż sama wcześniej szukałam czy mogę zgłosić pracę na więcej niż jedno wyzwanie. pozdrawiam.

   Usuń
  5. i nie rozumiem skąd ten jad, nie jestem oszustką, ani nic ;/

   Usuń
  6. nie wyświetla mi się możliwość usunięcia pracy, proszę więc administrację bloga jeśli jest taka możliwość o jej usunięcie. chyba że oznacza to całkowitą dyskwalifikację mnie z wyzwania i brak możliwości przygotowania pracy jedynie na to wyzwanie to niech sobie tam będzie i po prostu nie będzie brany pod uwagę.
   :)

   Usuń
  7. Ależ skąd :) Nie ma żadnej dyskwalifikacji :) Będziemy bardzo szczęśliwe, jeśli przygotujesz inną pracę na to wyzwanie. Przepraszam, że od razu nie umieściłam tej informacji w treści wyzwania - to moja wina. Przygotowania pochłaniały masę czasu i była ogromna ilość rzeczy do zrobienia, dlatego podczas pisania tego maila przeoczyłam tę jedną sprawę. Naprawdę bardzo za to przepraszam. Za moment usunę twoją pracę i będziemy czekać na drugą :) Bardzo się cieszę, że będziesz bawić się z nami, mimo tego drobnego potknięcia z mojej strony.

   Usuń
  8. no i wszystko wyjaśnione :)

   Usuń
 7. Ja normalnie mam stracha wstawiać tu swoje LO przy takich super pracach:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zrobiłam :) Ale nie udało mi się jej zamieścić przez InLinkz :( Co robić?

  Mój link z pracą
  http://peniniaart.blogspot.com/2013/06/scrap.html

  Pozdrawiam cieplutko*
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ udało się :) Jest zalinkowana i wyświetla się poprawnie. Dziękujemy bardzo za udział :)

   Usuń
 9. O to super! Dziękuję serdecznie:) Pozdrawiam*

  OdpowiedzUsuń
 10. no chyba się wezmę i zrobię coś ....na użytek chociaż to będzie mój pierwszy raz

  OdpowiedzUsuń
 11. Przez nieuwagę zalinkowałam pracę pod drugie wyzwanie, niestety nie mogę jej usunąć stamtąd więc proszę tu usunąć, postaram się zrobić nową pracę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kalina za wyrozumiałość i czekamy na Twoją nową pracę!

   Usuń
  2. To tylko moje gapiostwo :) A czy ta praca zostanie usunięta i czy potem normalnie będę mogła dodać nowy projekt?

   Usuń
  3. Tak, ta praca zostanie usunięta i będziesz mogła dodać nowy projekt.

   Usuń
 12. Bardzo fajna mapka.
  Co prawda chodziłam koło niej przez kilka dni i nie wiedziałam jak ją ugryźć, bo scrapy robię niezwykle rzadko.
  Mam nadzieję, że podołałam.

  Zgłoszone prace są świetne.
  Mam cichą nadzieję, że 13-tka przyniesie mi trochę szczęścia.


  OdpowiedzUsuń
 13. Udało się stworzyć pracę na czas, teraz pozostaje trzymać kciuki ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Przewspaniałe layouty :) Jestem pod wrażeniem wszystkich prac i naprawdę baaaardzo się cieszę, że tym razem nie muszę ja decydować, kto ma wygrać! Ja tu tylko nagradzam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę nie będzie łatwo! Chyba będzie trzeba jakieś niespodzianki przygotować ;)

   Usuń