19.8.13

challenge#9 - altered art

Agnieszka Anna przygotowała dla Was kolejne wyzwanie - tym razem dziedziną będzie alterowanie. Agnieszka-Anna jest utalentowaną artystką, która specjalizuje się w alterowaniu i asemblażu. Zaprojektowała także własne kolekcje scrapbookingowe wydane przez The ScrapCake i 7 Dots Studio. Prowadzi warsztaty, podczas których uczy, jak oswajać w sztuce przedmioty codziennego użytku.
Oddajemy głos Agnieszce.

Agnieszka Anna has prepared for you another challenge - this week it is an altered art.
Agnieszka-Anna is a tallented artist, who is specialized in altering and assamblage. She created her own scrapbooking collections for The ScrapCake and 7 Dots Studio. She teaches how to adapt everyday usage items to art.
Let Agnieszka-Anna speak.

Zadaniem które przygotowałam dla Was będzie wykonanie pracy w której wykorzystacie co najmniej trzy rzeczy codziennego użytku.
Ja w swojej pracy wykorzystałam plastikowy widelec (w całości + widelcowe zęby) fragment brzeszczotu piły, tekturową metkę , plastikową serwetkę, torebkę herbacianą, zegarowa zębatkę, guziki i kawałki materiału.
Rozejrzyjcie się uważnie po domu, zajrzyjcie do kuchennych szuflad, skrzynek z narzędziami, a może do pudeł z zabawkami. Otwórzcie głowy i bawcie się dobrze!

My challenge for you is to create a project using at least 3 common things, which we use everyday. 
I have used a plastic fork (as a whole and also its prongs), fragments of saw blade, a cardboard label, tea bag, buttons and fabric strips.
So take a look around you, look into kitchen drawers, toolboxes and maybe boxes with toys. So open your heads and enjoy!Mapka#9 | Sketch#9
Inspiracja przygotowana przez Agnieszkę-Annę
Inspiration prepared by Agnieszka-Anna
Sponsorami tego wyzwania są:
Sponsors of this challenge are: 

Nasi sponsorzy ufundowali świetne nagrody.
Our sponsors have wonderful prizes for you!

Nagroda#1| Prize#1
Nagroda#2| Prize#2


Nagrody, jak widzicie są dwie, - jedną z nich otrzyma autor/autorka najlepszej pracy wyłonionej w głosowaniu wewnątrz zespołu Lift Summer Crafts, a drugą otrzyma losowo wybrana osoba (losowanie za pomocą random.org).
Poniżej zamieszczamy niebieski guziczek - po kliknięciu będzie można wpisać link do swojej pracy, swój adres mailowy i nick - w ten sposób prosimy o zgłaszanie prac na wyzwanie. Czas zgłaszania prac upływa 22 sierpnia o 23:55 czasu polskiego. I prosimy o pamięć, że przez wzgląd na naszych szczodrych sponsorów, wyzwania tego nie można łączyć z innymi.

We have two prizes - one will receive an author of the best project, which will be chosen by voting inside Lift Summer Crafts team, and the other one will receive randomly chosen person (we will use random.org). Below you will find a blue button - when you click on it, you will be able to link to your blogpost with a project. You have time till August, 22nd, 23:55 GMT+2. And please remember, that because of our generous sponsors, this challenge could not be combined with other challenges. Open internationally.

Krótkie podsumowanie Przygotuj pracę według mapki, zrób to do 22 sierpnia, wpisz się za pomocą inlink i czekaj na wyniki, a przede wszystkim - dobrze się baw :)
Short summary Create a project using a sketch, do it till August, 22nd, sign with inlinkz and wait for the results - but above all - enjoy :)

Tusia i Lift Summer Crafts team

12 komentarzy:

 1. Nie wiem, co się stało z InLinkz, ale dodawanie teraz linku to jakiś kosmos. I nie można wrócić do strony głównej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę wrzucić zdjęcia mojej pracy- jest tu: http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/2013/08/z-recyklingu-altered-art.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie wskazuje, żeby coś nie działało. Dodam za ciebie, ale podaj mi swój e-mail, bo muszę tam wpisać. A nie znam.

   Usuń
  2. jadwigakluczynska@o2.pl

   Usuń
 3. A mi jak zwykle cos nie poszło.. :/ najpierw mi się udało załącyć link a teraz go nie widze..i od 15 minut próbuję go wstawić ponownie..i nic.. w takim razie wstawiam tu licząc, że macie jakieś archiwum...bo już po czasie :/
  http://www.flickr.com/photos/organize/?start_tab=one_set72157635185953113
  Siedzę w górach a tu ciężko z netem. Morionki tata nawet się przyczynił do tej pracy w postaci nakrętek i drucika z miedźi :D A prosiłam tylko a trzy zardzewiałe podkładki...W myśl zasady "i tak nie wygram" liczę dalej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lotto - a czy możesz dać bezpośredni link do fotki? Bo teraz nic się nie wyświetla i nie wiemy na co mamy głosować. Powyższy nie działa.

   Usuń
  2. Tusiu, przepraszam rano wróciłam na jeden dzień z gór.. A tam słaby zasięg mam..Przepraszam strasznie już dodaję. Nie wiem czemu tamten link nie działą :/
   http://www.flickr.com/photos/lottadesigns/sets/72157635185953113/
   Zdjęcia lepszej jakości dodam dopiero w poniedziałek pewnie...Mimo wszystko miałam sporo frajdy robiąc tą pracę w jeden dzień, Ci którzy Lottę znają wiedzą, ze to wyczyn! :P ;D

   Usuń
 4. Tusia ., sorry pomóż proszę , bo moja znajomość angielskiego jest znikoma i coś nie wychodzi mi z rejestracją i linkowaniem pracy
  http://dosiablog.blogspot.com/2013/08/altered-art-w-stylu-steampunk.html
  to link do mojej pracy
  dosia000@o2.pl
  dzięki za pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak! nic nie zrobię bo jest po terminie. Trudno, ale fajnie mi się tworzyło.

   Usuń